Задна корица
Погледни внатре

ВОЛШЕБНИОТ АПРИЛ

Во лондонскиот Тајмс се појавува оглас дека еден мал италијански средновековен замок е слободен за изнајмување во април. Четири жени, со различни карактери, се јавуваат на огласот, за да избегаат од тмурниот Лондон и да уживаат на италијанското сонце. Дозволете си убавината на Италија да ве маѓепса читајќи го овој интересен и волшебен роман.

500 ден

Купете сега

Шифра: 1250012149-1-1 Категории: ,
Број на страници

272

Димензии

11,5 х 18,5 см

ISBN

978-608-201-356-5

Автор

Елизабет фон АРМИН

Издавач

Издавачка куќа ЃУРЃА

Мислења

Сè уште нема мислења.

Бидете првиот да даде мислење за “ВОЛШЕБНИОТ АПРИЛ”

Можеби ќе ви се допадне…